KLUCZ FILTRA OLEJU TAŚMOWY

12,69 zł

(12,69 zł szt.)

Klucz tasiemkowy do filtra oleju to narzędzie, które w szybki i prosty sposób umożliwi wykręcenie filtra bez nadmiernego wysiłku. Klucz taśmowy jest gotowy do użytku bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania. Jego ergonomiczny kształt powoduje, że jest wygodny i łatwy w użyciu. Wystarczy dopasować szerokość obejmy do wielkości filtra, dokręcić ciasno pokrętło regulacyjne i odkręcić filtr.

Możliwość szybkiej wymiany filtra to mniej czasu spędzonego na wykonywaniu tej ważnej dla prawidłowego funkcjonowania auta czynności. Docenią to w głównej mierze profesjonaliści, którzy zajmują się obsługą serwisową pojazdów mechanicznych, ale także właściciele samochodów chcący wykonać to zadanie we własnym zakresie.

Zakres średnicy: 60-110mm

Ilość
Dostępne na stanie

  Bezpieczne zakupy

Zakupy online są bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne.

  Szybka dostawa

Zapewniamy Państwu szybką dostawę niezależnie od wielkości i wartości produktu.

  Łatwy zwrot

Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Opaska posiada specjalne tłoczenia, które ułatwiają precyzyjne zaciśnięcie jej na filtrze. Możliwość regulacji szerokości opaski sprawia, że narzędzie można stosować do szerokiej gamy filtrów oleju stosowanych w różnego rodzaju pojazdach mechanicznych.

Klucz jest w całości wykonany z metalu, dzięki czemu jest nie tylko trwały, ale również odporny na działanie substancji oleistych. W prosty sposób można go też wyczyścić w przypadku zabrudzenia olejem lub innymi płynami wykorzystywanymi podczas usług serwisowania samochodów osobowych lub ciężarowych, maszyn rolniczych, a także silników stosowanych w jednostkach pływających bądź statkach powietrznych.

Zalety produktu:

ŁATWY W UŻYCIU – narzędzie jest gotowe do użycia bezpośrednio po rozpakowaniu; wystarczy nałożyć na filtr, zacisnąć i odkręcić.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT – klucz został zaprojektowany w sposób umożliwiający sprawne i bezproblemowe posługiwanie się nim.

SPECYFIKACJA – wymiary (dł max./szer) 26,5/7,5; szerokość obejmy (min/max) 4,8-11cm; waga 145g.

TŁOCZENIA NA OBEJMIE – gwarantują lepszy chwyt filtra, co dodatkowo ułatwia jego sprawne wyciągnięcie.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – regulowana szerokość obejmy umożliwia wykorzystanie narzędzia do szerokiej gamy filtrów oleju stosowanych w pojazdach mechanicznych.

AMIO
ART082
2010-01-01
Nowy produkt