• Wyprzedaż!

CZYŚCIWO BAWEŁNIANE BIAŁE, SZMATKI, CIĘTE, 10KG,BB

49,99 zł

Czyściwo bawełniane białe charakteryzuje się bardzo dobrą zdolnością do wchłaniania wody, tłuszczy, olejów, rozpuszczalników, nadaje się do czyszczenia, polerowania i wycierania a także higieny rąk. Nasze czyściwo wyprodukowane jest z dzianin trykotowych, które wchłaniają wilgoć (podkoszulków, bluz bawełnianych i T-Shirtów). Doskonale spisze się przy czyszczeniu zbiorników, w malarniach samochodowych, drukarniach i zakładach optycznych oraz wszędzie gdzie potrzeba miękkiej, chłonnej, czystej szmatki. W wyniku błędnego sortowania mogą zdarzyć się pojedyncze sztuki bawełnianych obrusów oraz prześcieradeł.

Ręcznie sortowane, bez zanieczyszczeń w postaci guzików oraz zamków błyskawicznych. Cięte na różnego rozmiaru kawałki. 

Pakowane po 10 kg.

Ilość
Dostępne na stanie

  Bezpieczne zakupy

Zakupy online są bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne.

  Szybka dostawa

Zapewniamy Państwu szybką dostawę niezależnie od wielkości i wartości produktu.

  Łatwy zwrot

Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Dbamy o Twoje zdrowie!

  • Nasze czyściwo nie pochodzi z Angielskich i Niemieckich szpitali, którego stosowanie może być zagrożeniem dla zdrowia.
  • Posiadamy w 100% bezpieczne źródło m.in szwalnie (ubrania z defektami które nie nadają się do sprzedaży), są przez nas czyszczone z guzików oraz zamków błyskawicznych.
  • Dodatkowo wszystko jest wyprane chemicznie dzięki czemu nie ma żadnych zanieczyszczeń oraz szmatki są o przyjemnym zapachu. 

Najpopularniejszy, najlepszy rodzaj czyściwa - miękkie koszulki, bluzki, T-Shirty. 

Krajowe
CZYSC001